Görme Engelliler

Bilişim Ders Notları

 

 2013-2014 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI DERS NOTLARI

 

 

Bilişim Teknolojileri Alanı A12A.BT sınıfı İşletmelerde Beceri Eğitimi dersi II. Dönem Son Staj Konularını indirmek için buraya tıklayınız.

Bilişim Teknolojileri Alanı 12A.BT sınıfı İşletmelerde Beceri Eğitimi dersi II. Dönem Son Staj konularını indirmek için buraya tıklayınız.

Bilişim Teknolojileri Alanı A12A.BT sınıfı II. Dönem İnternet Programcılığı ders-2 notlarını indirmek için buraya tıklayınız.

Bilişim Teknolojileri Alanı 12A.BT sınıfı İşletmelerde Beceri Eğitimi Dersi II. Dönem Staj Defteri Konularını indirmek için buraya tıklayınız.

Bilişim Teknolojileri Alanı A12A.BT sınıfı II. Dönem İnternet Programcılığı ders-1 notlarını indirmek için buraya tıklayınız.(Ders Öğretmeni: Sertaç DEMİRCİ-Bilişim Teknolojileri Alan Şefi)

Bilişim Teknolojileri Alanı 11A.BT sınıfı II. Dönem Nesne Tabanlı Programlama dersi Kalıtım notlarını indirmek için buraya tıklayınız.(Ders Öğretmeni: Sertaç DEMİRCİ-Bilişim Teknolojileri Alan Şefi) 

Bilişim Teknolojileri Alanı 11A.BT sınıfı II. Dönem Nesne Tabanlı Programlama-6 ders notlarını indirmek için buraya tıklayınız.(Ders Öğretmeni: Sertaç DEMİRCİ- Bilişim Teknolojileri Alan Şefi)

Bilişim Teknolojileri Alanı 12A.BT sınıfı İşletmelerde Beceri Eğitimi Dersi I. Dönem Staj Defteri Konusunu(Aralık Ayı) indirmek için buraya tıklayınız.

Bilişim Teknolojileri Alanı 11A.BT sınıfı I. Dönem Nesne Tabanlı Programlama-5 ders notlarını indirmek için buraya tıklayınız.(Ders Öğretmeni: Sertaç DEMİRCİ-Bilişim Teknolojileri Alan Şefi)

Bilişim Teknolojileri Alanı A12A.BT sınıfı I. Dönem İnternet Programcılığı-2 ders notlarını indirmek için buraya tıklayınız.(Ders Öğretmeni:Sertaç DEMİRCİ-Bilişim Teknolojileri Alan Şefi)

Bilişim Teknolojileri Alanı A11A.BT sınıfı I. Dönem Grafik ve Animasyon-4 ders notlarını indirmek için buraya tıklayınız.(Ders Öğretmeni: Sertaç DEMİRCİ-Bilişim Teknojileri Alan Şefi) 

Bilişim Teknolojileri Alanı 11A.BT sınıfı I. Dönem Nesne Tabanlı Programlama-4 ders notlarını indirmek için buraya tıklayınız.(Ders Öğretmeni: Sertaç DEMİRCİ-Bilişim Teknolojileri Alan Şefi)

Bilişim Teknolojileri Alanı 12A.BT sınıfı İşletmelerde Beceri Eğitimi Dersi I. Dönem Staj Defteri Konularını(Eylül-Ekim-Kasım) indirmek için buraya tıklayınız.

Bilişim Teknolojileri Alanı A11A.BT sınıfı I. Dönem Grafik ve Animasyon -3 ders notlarını indirmek için buraya tıklayınız.(Ders Öğretmeni: Sertaç DEMİRCİ-Bilişim Teknolojileri Alan Şefi)

Bilişim Teknolojileri Alanı 11A.BT sınıfı I. Dönem Nesne Tabanlı Programlama-3 ders notlarını indirmek için buraya tıklayınız.(Ders Öğretmeni: Sertaç DEMİRCİ-Bilişim Teknolojileri Alan Şefi)

Bilişim Teknolojileri Alanı 10A.BT sınıfı I.Dönem Programlama Temelleri -2 ders notlarını indirmek için buraya tıklayınız.(Ders Öğretmeni: Sertaç DEMİRCİ-Bilişim Teknolojileri Alan Şefi)

Bilişim Teknolojileri Alanı A12A.BT sınıfı I. Dönem İnternet Programcılığı-1 ders notlarını indirmek için buraya tıklayınız.(Ders Öğretmeni: Sertaç DEMİRCİ-Bilişim Teknolojileri Alan Şefi) 

Bilişim Teknolojileri Alanı A12A.BT sınıfı İşletmelerde Beceri Eğitim Dersi I. Dönem Staj Defteri Konularını indirmek için buraya tıklayınız.

Bilişim Teknolojileri Alanı 10A.BT sınıfı I. Dönem Programlama Temelleri-1 ders notlarını indirmek için buraya tıklayınız.(Ders Öğretmeni: Sertaç DEMİRCİ-Bilişim Teknolojileri Alan Şefi)

Bilişim Teknolojileri Alanı A11A.BT sınıfı I. Dönem Grafik ve Animasyon-2 ders notlarını indirmek için buraya tıklayınız.(Ders Öğretmeni: Sertaç DEMİRCİ-Bilişim Teknolojileri Alan Şefi)

Bilişim Teknolojileri Alanı 11A.BT sınıfı I. Dönem Nesne Tabanlı Programlama - 2 ders notlarını indirmek için buraya tıklayınız.(Ders Öğretmeni: Sertaç DEMİRCİ-Bilişim Teknolojileri Alan Şefi)

Bilişim Teknolojileri Alanı 11A.BT sınıfı I. Dönem Nesne Tabanlı Programlama - 1 ders notlarını indirmek için buraya tıklayınız. (Ders Öğretmeni:Sertaç DEMİRCİ-Bilişim Teknolojileri Alan Şefi)

Bilişim Teknolojileri Alanı A11A.BT sınıfı I. Dönem Grafik ve Animasyon -1 ders notlarını indirmek için buraya tıklayınız.(Ders Öğretmeni:Sertaç DEMİRCİ-Bilişim Teknolojileri Alan Şefi)